Boka
Boka gruppaktivitet

Gruppaktivitet

Välj dag:   Idag   fredag   lördag   söndag   måndag   tisdag   onsdag   torsdag
Visa 7 dagar

< Tidigare Senare >
torsdag 2019-04-18
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min YOGA! Katarina Söderlund 0 Fullbokat  
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min BUREÅ Elida Sevdin 0 Inställt  
11:30 - 12:00 Core 30 min Malin Segerlund 0    
12:00 - 12:45 Cykel 45 min "Kör så det ryker" Malin Kågström 0    
12:10 - 12:40 HIIT 30 min Johan Karinen 0    
13:00 - 14:30 Yoga/yinyoga 90 min En lugn klass med kombination av hathayoga och yinyoga! Johanna Sundqvist 0    
16:00 - 16:45 Tabata 45 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
 
fredag 2019-04-19
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
09:15 - 10:15 BODYCOMBAT 60 min Ghoncheh Yazdani 9 Fullbokat Boka reservplats
10:20 - 11:05 Cykel 45 min Anna Renström 0   Boka
 
lördag 2019-04-20
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
09:15 - 10:15 BODYPUMP 60 min Ulrika Lundgren 0   Boka
10:30 - 11:15 Cykel 45 min Josefin Lindgren 0   Boka
10:30 - 11:15 Tabata 45 min BUREÅ Elida Sevdin 0 Inställt
 
söndag 2019-04-21
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
10:15 - 10:45 Total 3D 30 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
10:50 - 11:20 Core 30 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
15:00 - 16:30 Yoga/yinyoga 90 min En lugn klass med kombination av hathayoga och yinyoga Johanna Sundqvist 0   Boka
16:45 - 17:45 SH´BAM/BODYCOMBAT MIX 60 min Malin S & Helena 0 Fullbokat Boka reservplats
17:50 - 18:20 Core 30 min Malin Segerlund 0   Boka
 
måndag 2019-04-22
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
10:00 - 11:00 BODYPUMP 60 min Malin Segerlund 0   Boka
11:10 - 11:40 Cykel 30 min Malin Segerlund 0   Boka
16:30 - 17:15 Cykel 45 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
17:20 - 17:50 Core 30 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
18:00 - 18:45 Zumba 45 min Jessica Sehlstedt 0   Boka
18:30 - 19:10 Corestation 40 min BUREÅ Sofia Sandström 0 Inställt
19:00 - 20:15 Yinyoga 75 min Lena Glimmestorp 0   Boka
19:15 - 20:00 Tabata 45 min BUREÅ Elida Sevdin 0   Boka
 
tisdag 2019-04-23
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
09:00 - 09:45 Seniorträning 45 min RÖRLIGHET/BALANS! Jonas Munckhammar 0  
10:00 - 10:45 Cirkelträning 45 min KÅGE Stefan Forssell 0  
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min RÖRLIGHET/BALANS! Jonas Munckhammar 0  
11:10 - 11:55 Cykel 45 min Malin Kågström 0  
11:20 - 11:50 Total 3D 30 min Jonas Munckhammar 0  
12:00 - 12:45 TRX 45 min Malin Kågström 0  
16:30 - 17:00 Lår & Rumpa 30 min Malin Segerlund 0  
17:05 - 17:50 Tabata 45 min Anna Sjöstedt 0  
17:10 - 17:50 Core 40 min Josefin Lindgren 0  
17:15 - 17:45 Cykel 30 min Tina Antonsson 0  
18:00 - 18:45 BODYBALANCE 45 MIN Tina Antonsson 0  
18:00 - 18:45 Cykel 45 min Josefin Lindgren 0  
18:00 - 18:45 SH´BAM 45 min Malin Kristjansson 0  
19:00 - 20:00 BODYPUMP 60 min Malin Forsmark 0  
19:00 - 19:30 Total 3D 30 min Tina Antonsson 0  
19:15 - 20:15 BootCamp 60 min Josefin Lindgren 0  
19:35 - 20:05 Core 30 min Tina Antonsson 0  
 
onsdag 2019-04-24
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min STYRKA! Irene/Jonas 0  
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min STYRKA! Jonas/Irene 0  
11:15 - 11:55 Core 40 min Irene Bengtsson 0  
12:00 - 12:30 Cykel 30 min Malin Segerlund 0  
12:00 - 12:30 Lår & Rumpa 30 min Irene Bengtsson 0  
16:00 - 16:30 X-fit 30 min Jonas Munckhammar 0  
16:45 - 17:15 Total 3D 30 min Jonas Munckhammar 0  
17:00 - 18:00 BootCamp 60 min Anna Sjöstedt 0  
17:15 - 18:10 BODYCOMBAT 55 min Ghoncheh Yazdani 0  
17:15 - 18:00 Cykel 45 min Lina Edström 0  
17:20 - 17:50 Total 3D 30 min Jonas Munckhammar 0  
18:00 - 18:45 HIIT 45 min Jonas Munckhammar 0  
18:15 - 19:00 SH´BAM 45 min Elin Andersson 0  
18:30 - 19:00 HIIT 30 min BUREÅ Elida Sevdin 0  
19:00 - 20:00 BODYPUMP 60 min Ulrika Lundgren 0  
19:00 - 19:30 X-fit 30 min Jonas Munckhammar 0  
19:10 - 19:50 Core 40 min BUREÅ Elida Sevdin 0  
 
< Tidigare Senare >

 
Denna tjänst är utvecklad av BRP Systems AB.