Boka
Boka gruppaktivitet

Gruppaktivitet

Välj dag:   Idag   torsdag   fredag   lördag   söndag   måndag   tisdag   onsdag
Visa 7 dagar

< Tidigare Senare >
onsdag 2019-08-21
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min Styrka Jonas Munckhammar 2 Fullbokat Boka reservplats
11:00 - 11:30 Total 3D 30 min Jonas Munckhammar 0   Boka
11:35 - 12:05 Core 30 min Irene Bengtsson 2 Fullbokat Boka reservplats
12:10 - 12:40 Cykel 30 min Malin Segerlund 0   Boka
12:10 - 12:40 Lår & Rumpa 30 min Irene Bengtsson 0   Boka
16:10 - 16:40 X-fit 30 min Jonas Munckhammar 0   Boka
16:50 - 17:20 Total 3D 30 min Jonas Munckhammar 0   Boka
17:15 - 18:15 BODYCOMBAT 60 min Ghoncheh Yazdani 6 Fullbokat Boka reservplats
17:15 - 18:00 Cykel 45 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
17:30 - 18:15 HIIT 45 min Jonas Munckhammar 0   Boka
18:30 - 19:30 BODYPUMP 60 min Ulrika Lundgren 0   Boka
18:30 - 19:15 SH´BAM 45 min Release 36!!! Malin Kristjansson 0   Boka
 
torsdag 2019-08-22
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
09:15 - 09:55 Seniorträning BAS 40 min Start V 35 Katarina Söderlund 0 Inställt
10:00 - 10:45 Cirkelträning 45 min KÅGE Start V 36 Stefan Forssell 0 Inställt
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min Yoga Josefin Lindgren 1 Fullbokat Boka reservplats
11:00 - 11:30 Cykel 30 min Malin Kågström 0   Boka
11:35 - 12:05 Core 30 min Irene Bengtsson 0   Boka
12:10 - 12:40 HIIT 30 min Johan Karinen 0   Boka
16:30 - 17:45 Yinyoga 75 min Lena Glimmestorp 0   Boka
16:45 - 17:30 Tabata 45 min Josefin Lindgren 13 Fullbokat Boka reservplats
17:10 - 17:40 TRX-Bål 30 min Malin Kågström 0   Boka
17:50 - 18:45 Cykel 55 min Malin Kågström 0   Boka
17:50 - 18:20 Total 3D 30 min Malin Forsmark 0   Boka
17:55 - 18:25 Lår & Rumpa 30 min Malin Segerlund 0   Boka
18:30 - 19:15 BODYSTEP 45 min Malin Forsmark 3 Fullbokat Boka reservplats
18:30 - 19:00 Core 30 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
 
fredag 2019-08-23
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
07:00 - 07:30 Core 30 min Start V.36! Camilla Ingvarsson 0 Inställt
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min TRX Jonas Munckhammar 4 Fullbokat Boka reservplats
11:00 - 12:00 BODYPUMP 60 min Irene Bengtsson 0   Boka
11:00 - 11:30 Lår & Rumpa 30 min Start V 35 Tina Antonsson 0 Inställt
11:35 - 12:05 Core 30 min Josefin Lindgren 0   Boka
12:15 - 12:45 Cykel 30 min Josefin Lindgren 0   Boka
16:00 - 16:30 Total 3D 30 min Start V.36! Camilla Ingvarsson 0 Inställt
16:45 - 17:30 Cykel 45 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
 
lördag 2019-08-24
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
09:15 - 10:15 BODYPUMP 60 min Ulrika Lundgren 0   Boka
10:30 - 11:15 Cykel 45 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
11:30 - 12:30 BODYCOMBAT 60 min Malin Segerlund 0   Boka
 
söndag 2019-08-25
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
10:15 - 10:45 Total 3D 30 min RELEASE NYTT PASS! Flera instruktörer 0  
10:50 - 11:20 Core 30 min Malin Forsmark 0  
11:25 - 11:55 Total 3D 30 min RELEASE NYTT PASS! Flera instruktörer 0  
16:00 - 17:00 BODYPUMP 60 min Malin Segerlund 0  
16:45 - 17:45 HIIT-Cirkel 60 min Start V 35 Rikard Lundmark 0 Inställt
17:10 - 17:40 Core 30 min Malin Segerlund 0  
18:00 - 18:55 Cykel 55 min Start V 35 Rikard Lundmark 0 Inställt
 
måndag 2019-08-26
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min Cirkel Johan Karinen 0  
11:00 - 11:30 Total 3D 30 min Tina Antonsson 0  
11:35 - 12:05 Core 30 min Tina Antonsson 0  
12:10 - 12:55 Tabata 45 min Jonas Munckhammar 0  
16:15 - 16:45 X-fit 30 min Irene Bengtsson 0  
17:00 - 18:00 BODYCOMBAT 60 min Malin Segerlund 0  
17:00 - 18:00 BODYPUMP 60 min Irene Bengtsson 0  
17:30 - 18:25 Cykel 55 min Rikard Lundmark 0  
18:05 - 18:35 Total 3D 30 min Camilla Ingvarsson 0  
18:10 - 19:05 Kettlebells 55 min Johan Karinen 0  
18:40 - 19:10 Core 30 min Camilla Ingvarsson 0  
19:00 - 20:30 Yinyoga 90 min Lena Glimmestorp 0  
19:15 - 20:05 BODYJAM 50 min Helena Lundqvist 0  
19:15 - 20:30 Box 75 min Johan Karinen 0  
 
tisdag 2019-08-27
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
10:00 - 10:45 Cirkelträning 45 min KÅGE Start V 36 Stefan Forssell 0 Inställt
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min Rörlighet/Balans! Jonas Munckhammar 0  
11:10 - 11:55 Cykel 45 min Malin Kågström 0  
12:00 - 12:45 TRX 45 min Start V 36! Malin Kågström 0 Inställt
16:30 - 17:00 Lår & Rumpa 30 min Start V 36! Malin Segerlund 0 Inställt
17:05 - 17:50 Tabata 45 min Jimmy Marklund 0  
17:10 - 17:40 Core 30 min Josefin Lindgren 0  
17:50 - 18:35 Cykel 45 min Josefin Lindgren 0  
18:00 - 18:45 Flex 45 min Start V 37 Anna Sjöstedt 0 Inställt
19:00 - 20:00 BODYPUMP 60 min Malin Forsmark 0  
 
< Tidigare Senare >

 
Denna tjänst är utvecklad av BRP Systems AB.