Boka
Boka gruppaktivitet

Gruppaktivitet

Välj dag:   Idag   lördag   söndag   måndag   tisdag   onsdag   torsdag   fredag
Visa 7 dagar

< Tidigare Senare >
fredag 2017-06-23
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
 
lördag 2017-06-24
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
 
söndag 2017-06-25
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
16:45 - 17:45 TRX Cirkel 60 min Utomhus! (om vädret tillåter) Rikard Lundmark 0   Boka
18:00 - 18:55 Cykel 55 min Rikard Lundmark 0   Boka
 
måndag 2017-06-26
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
11:00 - 11:30 Core 30 min Julia Hedberg 0   Boka
11:35 - 12:05 Cykel RPM 30 min Malin Kågström 0   Boka
12:00 - 12:45 Tabata 45 min Julia Hedberg 0   Boka
17:00 - 17:45 Uteträning 45 min HIIT Nils Olofsson 0   Boka
18:10 - 18:50 Core 40 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
19:10 - 20:05 Cykel 55 min Rikard Lundmark 0   Boka
19:10 - 19:55 SH´BAM 45 min Helena Lundqvist 0   Boka
 
tisdag 2017-06-27
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
12:00 - 12:45 TRX 45 min Malin Kågström 0   Boka
16:20 - 16:50 Lår & Rumpa 30 min Julia Hedberg 0   Boka
16:50 - 17:50 BODYBALANCE 60 MIN Julia Hedberg 0   Boka
17:00 - 17:40 Core 40 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
17:50 - 18:35 Cykel 45 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
18:00 - 18:45 BODYSTEP 45 min Release BODYSTEP 109! Team m Malin! Linda Olsson 0   Boka
18:00 - 18:45 Uteträning 45 min Tabata! Julia Hedberg 0   Boka
19:00 - 20:00 BODYPUMP 60 min Malin Forsmark 0   Boka
 
onsdag 2017-06-28
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
11:15 - 11:55 Core 40 min Irene Bengtsson 0  
12:00 - 12:30 Lår & Rumpa 30 min Irene Bengtsson 0  
17:00 - 17:30 Lår & Rumpa 30 min Julia Hedberg 0  
17:45 - 18:30 Cykel RPM 45 min Julia Hedberg 0  
18:00 - 18:45 HIIT 45 min Jonas Munckhammar 0  
19:00 - 20:00 BODYPUMP 60 min Ulrika Lundgren 0  
19:10 - 19:55 Dansmix 45 min Sh´bam/Zumba Jenny Petterson 0  
 
torsdag 2017-06-29
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
12:00 - 12:45 BODYBALANCE 45 MIN Julia Hedberg 0  
16:40 - 17:40 BODYPUMP 60 min Malin Segerlund 0  
17:15 - 18:00 Tabata 45 min Linnea Gustafsson 0  
17:50 - 18:50 BODYCOMBAT 60 min Malin Segerlund 0  
 
< Tidigare Senare >

 
Denna tjänst är utvecklad av BRP Systems AB.