Boka
Boka gruppaktivitet

Gruppaktivitet

Välj dag:   Idag   fredag   lördag   söndag   måndag   tisdag   onsdag   torsdag
Visa 7 dagar

< Tidigare Senare >
torsdag 2019-03-21
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
10:00 - 10:45 Cirkelträning 45 min KÅGE Stefan Forssell 0   Boka
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min YOGA! Katarina Söderlund 2 Fullbokat Boka reservplats
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min Rörlighet! Anna Sjöstedt 0   Boka
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min BUREÅ Elida Sevdin 0   Boka
11:00 - 11:30 Cykel 30 min Malin Kågström 0   Boka
11:35 - 12:05 Core 30 min Irene Bengtsson 5 Fullbokat Boka reservplats
12:10 - 12:40 HIIT 30 min Luis Garcia 0 Fullbokat Boka reservplats
12:15 - 13:00 BODYBALANCE 45 MIN Josefin Lindgren 0   Boka
16:20 - 16:50 Total 3D 30 min Josefin Lindgren 0   Boka
17:00 - 17:45 Tabata 45 min Jonas Munckhammar 11 Fullbokat Boka reservplats
17:10 - 17:55 TRX 45 min Malin Kågström 0   Boka
17:50 - 18:20 Core 30 min Malin Segerlund 0   Boka
18:00 - 18:45 BODYSTEP 45 min Malin Forsmark 0   Boka
18:00 - 18:55 Cykel 55 min Malin Kågström 0   Boka
18:30 - 19:00 Lår & Rumpa 30 min Malin Segerlund 0 Fullbokat Boka reservplats
18:55 - 19:25 Total 3D 30 min Malin Forsmark 0   Boka
19:00 - 20:15 Yoga - Hathaflow 75 min Johanna Sundqvist 0   Boka
19:10 - 19:50 Core 40 min OBS!! Flyttad till 17.50! Camilla Ingvarsson 0 Inställt
19:30 - 20:15 SH´BAM 45 min Malin Kristjansson 0   Boka
20:00 - 20:30 X-fit 30 min Luis Garcia 0   Boka
 
fredag 2019-03-22
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
06:45 - 07:15 Core 30 min Malin Segerlund 0   Boka
09:15 - 09:45 Seniorträning 30 min TRX Johan Karinen 0   Boka
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min ABS & ASS! Josefin Lindgren 1 Fullbokat Boka reservplats
11:00 - 12:00 BODYPUMP 60 min Malin Segerlund 0   Boka
11:00 - 11:30 Lår & Rumpa 30 min Irene Bengtsson 0   Boka
11:35 - 12:05 Core 30 min Irene Bengtsson 0   Boka
12:15 - 12:45 Cykel 30 min Malin Segerlund 0   Boka
16:00 - 16:30 Total 3D 30 min Camilla Ingvarsson 4 Fullbokat Boka reservplats
16:45 - 17:30 Cykel 45 min Camilla Ingvarsson 0 Fullbokat Boka reservplats
 
lördag 2019-03-23
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
09:15 - 10:15 BODYPUMP 60 min Inställt pga utbildning! Malin Forsmark 0 Inställt
10:30 - 11:15 Cykel 45 min Ghoncheh Yazdani 0   Boka
10:30 - 11:15 Tabata 45 min BUREÅ Elida Sevdin 0   Boka
11:30 - 12:30 BODYCOMBAT 60 min Ghoncheh Yazdani 8 Fullbokat Boka reservplats
 
söndag 2019-03-24
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
10:15 - 10:45 Total 3D 30 min Camilla Ingvarsson 1 Fullbokat Boka reservplats
10:50 - 11:20 Core 30 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
16:00 - 17:00 BODYPUMP 60 min Inställt pga utbildning! Malin Segerlund 0 Inställt
16:45 - 17:45 TRX Cirkel 60 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
17:10 - 17:50 Core 40 min Josefin Lindgren 0   Boka
18:00 - 18:55 Cykel 55 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
18:00 - 18:45 Zumba 45 min Jessica Sehlstedt 0   Boka
 
måndag 2019-03-25
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
09:00 - 09:40 Seniorträning BAS 40 min Katarina Söderlund 0   Boka
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min CIRKEL! Irene Bengtsson 0   Boka
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min CIRKEL! Johan Karinen 0   Boka
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min BUREÅ Elida Sevdin 0   Boka
11:00 - 11:30 Total 3D 30 min Josefin Lindgren 0   Boka
11:35 - 12:05 Core 30 min Josefin Lindgren 0   Boka
12:10 - 12:55 Tabata 45 min Johan Karinen 0   Boka
16:15 - 16:45 X-fit 30 min Irene Bengtsson 0   Boka
17:00 - 18:00 BODYCOMBAT 60 min Ghoncheh Yazdani 0   Boka
17:00 - 18:00 BODYPUMP 60 min Irene Bengtsson 0   Boka
17:30 - 19:00 Cykel 55 min Maritha Lindholm 0   Boka
18:05 - 18:35 Total 3D 30 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
18:10 - 19:05 Kettlebells 55 min Johan Karinen 0   Boka
18:30 - 19:10 HIIT 40 min BUREÅ Sofia Sandström 0   Boka
18:40 - 19:10 Core 30 min Camilla Ingvarsson 0   Boka
19:00 - 20:15 Yinyoga 75 min Lena Glimmestorp 0   Boka
19:10 - 20:00 BODYJAM 50 min Helena Lundqvist 0   Boka
19:15 - 20:30 Box 75 min Johan Karinen 0   Boka
19:15 - 19:45 Total 3D 30 min BUREÅ Sofia Sandström 0   Boka
 
tisdag 2019-03-26
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
09:00 - 09:45 Seniorträning 45 min RÖRLIGHET/BALANS! Jonas Munckhammar 0  
10:00 - 10:45 Cirkelträning 45 min KÅGE Stefan Forssell 0  
10:00 - 10:45 Mammaträning 45 min Märta Ganard 0  
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min RÖRLIGHET/BALANS! Jonas Munckhammar 0  
11:10 - 11:55 Cykel 45 min Malin Kågström 0  
11:20 - 11:50 Total 3D 30 min Jonas Munckhammar 0  
12:00 - 12:45 TRX 45 min Malin Kågström 0  
16:30 - 17:00 Lår & Rumpa 30 min Malin Segerlund 0  
17:05 - 17:50 Tabata 45 min Anna Sjöstedt 0  
17:10 - 17:50 Core 40 min Josefin Lindgren 0  
17:15 - 17:45 Cykel 30 min Tina Antonsson 0  
18:00 - 18:45 BODYBALANCE 45 MIN Tina Antonsson 0  
18:00 - 18:45 Cykel 45 min Josefin Lindgren 0  
18:00 - 18:45 Dansmix 45 min Jenny Petterson 0  
19:00 - 20:00 BODYPUMP 60 min Malin Forsmark 0  
19:00 - 19:30 Total 3D 30 min Tina Antonsson 0  
19:35 - 20:05 Core 30 min Tina Antonsson 0  
 
onsdag 2019-03-27
Tid Pass Instruktör Re­serv­er Status Boka
07:00 - 08:00 YinYoga 60 min Lena Glimmestorp 0  
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min STYRKA! Irene/Jonas 0  
10:00 - 10:45 Seniorträning 45 min STYRKA! Jonas/Irene 0  
11:15 - 11:55 Core 40 min Irene Bengtsson 0  
12:00 - 12:30 Cykel 30 min Malin Segerlund 0  
12:00 - 12:30 Lår & Rumpa 30 min Irene Bengtsson 0  
16:00 - 16:30 X-fit 30 min Jonas Munckhammar 0  
16:45 - 17:15 Total 3D 30 min Jonas Munckhammar 0  
17:15 - 18:15 BODYCOMBAT 60 min Malin Segerlund 0  
17:15 - 18:00 Cykel 45 min Lina Edström 0  
17:20 - 17:50 Total 3D 30 min Jonas Munckhammar 0  
18:00 - 18:45 HIIT 45 min Jonas Munckhammar 0  
18:20 - 19:05 SH´BAM 45 min Elin Andersson 0  
18:30 - 19:00 HIIT 30 min BUREÅ Elida Sevdin 0  
19:00 - 20:00 BODYPUMP 60 min Ulrika Lundgren 0  
19:00 - 19:30 X-fit 30 min Jonas Munckhammar 0  
19:10 - 19:50 Core 40 min BUREÅ Elida Sevdin 0  
20:10 - 20:55 Flex 45 min Anna Sjöstedt 0  
 
< Tidigare Senare >

 
Denna tjänst är utvecklad av BRP Systems AB.